Malta'da Dil Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Bize Hemen Ulaşın Kampanyalarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın!
 
Tüm Öğrencilerimize Malta'da hakkında ücretsiz oryantasyon hizmetimiz vardır!
Malta hava yolları ve uçak bilgileri:Maltada İngilizce .com:)Maltaya uçak bileti ne kadar,Maltaya uçuş ve hava alanı bilgileri, Malta Ankara'dan veya İstanbul'dan kaç saat, uçak bileti ne kadar, kaça,kaç YTL, kaç lira, kaç euro
Maltaya Uçuş Bilgileri

airmalta malta'ya uçuş Malta'ya DİREKT OLARAK sadece Pazartesi ve Perşembe günleri Malta Airlines ile sadece İstanbul'dan gidebilirsiniz. Ankara veya diğer şehirlerimizden direkt uçuş yoktur. Her Pazartesi Ve her Perşembe 9:55 de uçak Istanbul'dan hareket etmekte saat ayni gün sabah 13:20 gibi Malta'ya varmaktadır. Uçuş 3.5 - 4 saat civarı sürmektedir. Malta ile aramızdaki saat farkı ise 1 saattir.

Malta uçak biletleri kış sezonunda ile yaz sezonu arasında değişir. Talepten dolayı yaz aylarında bilet fiyatları oldukça artmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda gitmeyi düsünen öğrencilerin ilk önce uçak biletlerini ayırtması tavsiye edilir.

MALTA'YA GIDECEK TÜM ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN UÇAK REZERVASYONLARININ YAPILMASI, EN EKONOMİK UÇUŞUN BULUNMASI VE BİLETLERİNİN ALINMASI FIRMAMIZCA ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR.