Malta'da Dil Öğrenmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı Bize Hemen Ulaşın Kampanyalarımız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın!
 
Tüm Öğrencilerimize Malta'da hakkında ücretsiz oryantasyon hizmetimiz vardır!
Malta Vizesi:Maltada İngilizce .com:)Malta vize evrakları,Maltaya vize,Malta vize başvurusu,Malta vize için gereken evraklar,Maltaya vize başvurusu,malta dil okulları,maltada ingilizce ve dil okulları,malta vize evrakları,malta için gereken vize evrakları,malta vize başvurusu evrakları,malta vize evrakları,malta
Malta Vize Prosedürü

Firmamız Malta konsolosluğu'nun Akredite acentadır,

SİZİN GELMENİZE GEREK YOK  VİZE İŞLEMLERİNİZİ SİZİN ADINIZA BİZ ÜCRETSİZ YAPIYORUZ

Malta' ya herhangi bir Schengen vizesi ile de giriş yapılabilmektedir.!!
1- LACİVERT (Normal) pasaportlara vize uygulanmaktadır.

2- YEŞİL (Hususi) ve GRİ (Hizmet) ve - KIRMIZI (Diplomatik) pasaportlardan vize 
istenmemektedir

3- Tüm Schengen ülkelerinin Ortak kararı gereği Pasaport süresi ilk alındığı tarihten itibaren 10 yıldan fazla olan pasaportların başvurularını kesinlikle kabul etmediğinden Schengen ülkelerine seyahat edecek olan yolcularımızın 
pasaportlarını mutlaka değiştirmeleri gerekmektedir.

4- Malta Eğitim amaçlı olarak tüm pasaportlardan vize istemektedir ( yeşil pasaporta 3 aydan az olan eğitimler hariç)

5- Konsolosluk Pasaportunuzun 2. sayfasındaki hamilinin imzası bölümünün pasaport sahibi tarafından imzalı olmasını-- temdit süresinin seyehatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 AY ve Pasaportta kayıtlı seyehat edecek kişi kadar boş vize sayfasının bulunmasını istemektedir. Eğer var ise eski pasaportlarınızı da göstermenizin sizin için referans olacağını da unutmayınız. 

6- Malta Başkonsolosluğu tüm vize başvurularında yeni çekilmiş, rötuşsuz ve arka fonu beyaz özelliklere sahip vesikalık resimleri kabul etmektedir. 

7- Vize başvuru formları İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanmış olup eksiksiz olarak okunaklı, büyük harflerle doldurulmalı ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır.

8- Konsolosluk 18 yaşından küçük çocuklar için her durumda Hem Anne ve Hem Baba dan Noter onaylı MUVAFAKATNAME istemekte yada çocuk için ayrıca doldurulacak olan vize başvuru formunu hem Annenin hemde babanın imzalaması gerekmektedir.! 

9- Malta / Schengen sahasına giren tüm yabancı uyruklular geçerli seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorundadırlar. (Bkz:Seyahat sağlık sigortası)

10- Değerli yolcularımız başvurularınızın Konsoloslukların randevu sistemi ile çalışması ve bayram - yılbaşı- sömestr - fuar - paskalya - dil okulu vb gibi yoğun başvuruların olduğu günlere rastlaması durumunda konsolosluklarında çok yoğun olabileceğini dikkate alarak seyahat planınızı en az 30 gün önceden yapmanızı ve müracaatınızın sonuçlanması durumunda almış olduğunuz vizenin üzerindeki yazılı olan bilgilerin 
doğruluğunu mutlaka kontrol etmenizi önemle hatırlatırız.


Vize danışmanlığı hizmetimiz dahilinde mesleğinize ve vize türünüze göre hazırlamanız gereken vize evrakları tarafınıza e-mail olarak ulaştırılmaktadır.


Vize Danışmanlığı hizmetimiz dahilinde Malta Formunuz tarafımızdan doldurulmaktadır, gerekli tüm çevirileriniz yapılmaktadır. Malta Vize Formu Indirmek için sitemizde herhangi bir link yer almamaktadır.

Konsolosluk 

İstanbul Başkonsolosluğu
Adres : Aydede cad. Koray Apt. No:16/12 K:6 Taksim/Beyoğlu/ İSTANBUL
Tel : 0(212) 311 12 12 
Fax : 0(212) 311 12 02